Pozyskiwanie klientów z polecenia jest prostsze niż myślisz!

Martwi Cię rosnąca inflacja, przez którą tracisz klientów? Wiesz, że możesz zarabiać więcej i lepiej, ale brakuje Ci rekomendacji od innych zadowolonych kontrahentów?

Kurs zdobywania klientów z polecenia,

rozwiązanie wszystkich problemów w zasięgu ręki!

Prowadzenie biznesu to ciężka praca, w której etap szukania klientów bywa frustrujący, a do tego nie zawsze efektywny. Czy jest możliwe uproszczenie jego przebiegu i poprawienie efektów swoich działań?
A co, jeśli Ci powiem, że w zaledwie 12 krokach mieści się cała tajemnica zdobywania wypłacalnych klientów? A co, jeśli jest to tak skuteczna strategia, że już po przejściu zaledwie połowy kursu zacznie Ci brakować czasu na obsługę nowych kontrahentów? Tak, to możliwe i jest w zasięgu Twojej ręki!

Wybierz kurs

Zdobywanie klientów dzięki rekomendacji

to droga do łatwego i stabilnego biznesu!

Jesteś ekspertem w swoim fachu, a mimo to dalej nie posiadasz dostatecznej bazy klientów? Bez przerwy zastanawiasz się jak ich pozyskać i martwisz się o rachunki i wypłaty dla pracowników?

Kurs zdobywania kontaktów z rekomendacji to mój autorski i sprawdzony sposób na skuteczny biznes. 12 prostych kroków, dzięki którym Twoja firma będzie mieć pełne ręce pracy, a Ty spokojniejszą głowę.

Przejdź te 12 prostych kroków i już nigdy nie martw się o brak klientów!

Wybierz kurs

Biznes jest jak życie.

Nigdy nie było i nigdy nie będzie stabilne!

Rosnąca inflacja oraz wiele innych czynników powoduje, że czasem po prostu tracisz dotychczasowych klientów, a nowi się nie pojawiają.

Mam na to skuteczne i sprawdzone rozwiązanie. W 12 prostych krokach pokażę Ci, jak pozyskać kontakty z rekomendacji i na dobre przestać martwić się o swoją firmę.

Wybierz kurs

Co znajdziesz w kursie?

Podstawowy kurs składa się z serii materiałów filmowych z komentarzem, które od podstaw przedstawiają kompletną metodę budowania rekomendacji i pozyskiwania dzięki nim nowych klientów.
Kupując kurs otrzymasz natychmiastowy, nieograniczony dostęp do wszystkich filmów. Możesz odtwarzać je w dowolnym momencie i tyle razy, ile tego potrzebujesz.

Wybierz kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Kurs pozyskiwania kontaktów z rekomendacji – 12 filmów 

Stworzyłem dla Ciebie kurs składający się z dwunastu filmów zawierających przydatne i przystępne dla każdego przedsiębiorcy wskazówki dotyczące pozyskiwania klientów z rekomendacji.

W ramach kursu otrzymasz nieograniczony dostęp do zawartych w nich materiałów. W każdej chwili będziesz mógł do nich wrócić i przypomnieć sobie zawarte w nich informacje. Tworząc ten kurs, bazowałem na zdobytej przeze mnie wiedzy oraz wielu latach prowadzenia własnej działalności gospodarczej i uczestnictwa w działaniach networkingowych.

Wiedza przekazana w kursie jest przydatna bez względu na branżę czy rodzaj prowadzonej działalności.

Kurs pozyskiwania kontaktów z rekomendacji – 12 filmów + 1 godzina konsultacji z Maciejem Świerczyńskim

Wybierając ten wariant kursu, otrzymujesz dostęp do dużej bazy wiedzy oraz praktyki!

Podstawą tego pakietu jest internetowy kurs pozyskiwania klientów z rekomendacji. Po wielu latach aktywnego prowadzenia własnej działalności gospodarczej i uczestniczenia w działaniach stricte networkingowych opracowałem dla Ciebie kurs składający się z dwunastu filmów. Zawarty w kursie materiał edukacyjny powstał na bazie zdobytego przeze mnie doświadczenia wynikającego z praktycznego prowadzenia biznesu oraz dotychczas zdobytej wiedzy.Informacje i wskazówki w każdym z filmów przedstawiłem w maksymalnie przystępny dla każdego przedsiębiorcy sposób.

Konsultacje indywidualne
Uzupełnieniem kursu internetowego jest pakiet konsultacyjny wynoszący 1 pełną godzinę zegarową! W jego ramach otrzymasz możliwość umówienia się na rozmowę w dogodnym dla siebie terminie. To czas zarezerwowany wyłącznie dla Ciebie!

Kurs pozyskiwania kontaktów z rekomendacji – 12 filmów + 5 godzin konsultacji z Maciejem Świerczyńskim

Decydując się na ten wariant kursu zapewniasz sobie dostęp do maksymalnej dawki wiedzy oraz praktyki! Wszystko dzięki aż pięciu godzinom indywidualnych konsultacji online, które wykorzystasz we wcześniej ustalonym terminie.

Podstawę tego pakietu stanowi internetowy kurs pozyskiwania klientów z rekomendacji. W ramach szkolenia otrzymasz dostęp do dwunastu filmów opracowanych przeze mnie po wielu latach aktywnego prowadzenia własnej działalności gospodarczej i uczestniczenia w działaniach stricte networkingowych. Materiał edukacyjny zawarty w kursie powstawał na bazie całej zdobytej przeze mnie dotychczas wiedzy oraz doświadczenia wynikającego z praktycznego prowadzenia biznesu. Zadbałem o to, by informacje i wskazówki znajdujące się w każdym filmie były maksymalnie przydatne i przystępne dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na branżę czy rodzaj prowadzonej działalności.

Konsultacje indywidualne
Uzupełnieniem kursu internetowego jest pakiet konsultacyjny wynoszący aż pięć pełnych godzin zegarowych! W jego ramach otrzymasz możliwość umówienia się na rozmowę w dogodnym dla siebie terminie. To czas zarezerwowany wyłącznie dla Ciebie!


Konsultacje networkingowe – kiedy kurs to jeszcze za mało!

Dla osób zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem wiedzy zdobytej po przejściu całego kursu przygotowałem także dodatkową ofertę umożliwiającą wykupienie konsultacji online. W ich trakcie będziemy mogli wspólnie omówić Twoje wątpliwości. Zapytasz mnie o co zechcesz, a ja udzielę Ci możliwie najdokładniejszych odpowiedzi. Takiej okazji nie możesz przegapić!

Kontakt