28 września 2018

Dwa tysiące lajków? Czas na bloga!

Środa, 27 czerwca 2018 roku. To ważna data dla Networkingu w Biznesie (NwB), czyli nowego projektu edukacyjnego Macieja Świerczyńskiego. Tego dnia-na platformach YouTube i Facebook-opublikowaliśmy pierwszy materiał wideo. Dzisiejsza data to kolejny krok w krótkiej historii NwB i zarazem nowa propozycja dla Was-czytelników, widzów i słuchaczy.

Wraz z końcem września rozpoczynamy prowadzenie bloga Networking w Biznesie. Dla wszystkich, którym bliskie jest słowo pisane.

Czym jest Networking w Biznesie? 

Jak już wspomniałem, Networking w Biznesie jest nowym projektem edukacyjnym, którego pomysłodawcą jest Maciej Świerczyński, Dyrektor Regionalny BNI Polska i Biznesowa Osobowość Roku 2017 w Bydgoszczy. Idea projektu jest prosta i wpisuje się w regułę BNI University-bezpłatne dzielenie się wiedzą networkingową. Zazwyczaj w postaci praktycznych porad lub wskazówek, ale także w formie wywiadów z przedsiębiorcami, którzy przekazują swoje biznesowe doświadczenie. Materiały publikowane są regularnie, na kilku platformach. Linki do nich podaję poniżej. 

Vlog (wideo) NwB na YouTube: 

https://bit.ly/2JLSDZw

Fanpage NwB na Facebooku (zdjęcia, infografiki, wideo, długie wpisy), który jak do tej pory zebrał już ponad 2 tys. polubień:

https://www.facebook.com/NwBvlog/

Profil NwB na Instagramie (zdjęcia, infografiki): 

https://www.instagram.com/networkingwbiznesie/

Wartościowy content networkingowy 

Warto uzupełnić, że jak do tej pory przygotowaliśmy dla Was kilkanaście pełnowartościowych odcinków w formacie wideo, kilkadziesiąt wpisów w mediach społecznościowych i kilka podcastów (audio). Przykładowe, realizowane już tematy to zasada 24/7/30, metoda 5 P, zasada VCP, jak zostać zapamiętanym, kiedy ludzie nas rekomendują, obszary współpracy w biznesie czy 5 powodów, dla których networking nie działa. Zdążyliśmy również porozmawiać z pierwszymi gośćmi. Wśród nich znalazł się między innymi Grzegorz Turniak, twórca networkingu w Polsce. 

Jednocześnie przypominam, że od niedawna jesteśmy również na platformie Soundcloud, gdzie z tematyką networkingu możecie się zapoznać w formacie audio, słuchając kolejnych podcastów. Link do profilu Networkingu w Biznesie na Soundcloud:

Skąd czerpiecie wiedzę na temat networkingu? Jakie miejsca sprzyjają świadomemu uprawianiu networkingu? Czekamy na Wasze opinie i komentarze, a kolejny blogowy wpis ukaże się tutaj za 2 tygodnie. 

NwB

Networking to nie polowanie

11 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *